Jak zdobyć 1000 subskrypcji na Youtube w 14 dni

Jak zdobyć 1000 subskrypcji na Youtube w 14 dni

17 października 2021

To mit, że potrzebujesz sporo czasu żeby przebić pierwsze 1000 subskrypcji na Youtube. Da się to osiągnąć znacznie szybciej nawet w 14 dni prowadzenia kanału. W tym artykule opisuję diabelnie skuteczne taktyki, które w krótkim czasie podbiją Twoje Suby i sprowadzą na Twój kanał lawinę wyświetleń.

„Jeżeli chcesz, abym pomógł Ci szybko zdobyć 1000 lub więcej Subskrypcji na Youtube wyślij do mnie maila na kontakt@tomaszguzik.pl lub po prostu zadzwoń na 602-727-263. Z przyjemnością Ci pomogę. „.

Skrót artykułu:

  • Aby zdobywać subskrypcje na youtube nie musisz tworzyć filmy przez kilka lat
  • Dobrym sposobem jest wrzucanie swoich filmów na grupy FB
  • Dzięki płatnym metodom zyskasz subskrypcje 10x szybciej – Reklama na Youtube, Webinary
  • Warto jest tworzyć filmy z innymi zasięgowymi twórcami
  • Oprócz filmów zadbaj o bloga na którym będziesz odsyłać do najlepszych filmików
  • Aby zarabiać na reklamach na Youtube- Google Adsense należy zdobyć 1000 subskrypcji, oraz spełnić kryteria dotyczące ilości godzin spędzonych na oglądaniu Twoich filmów przez ostatnie 12 miesięcy. Obecnie ten limit wynosi 4000h.

Aby szybciej wbić 1000 subów przeczytaj ten artykuł

📌 Jak ustawić płatną reklamę na Youtube krok po kroku >>>

Dodawanie filmów na grupy tematyczne Facebook

Jedną z lepszych metod na pozyskanie pierwszych 100 subskrybentów jest nagranie kilku filmów i linkowanie je na grupy tematyczne. Grzecznie zapytaj administratorów dużych grup, czy możesz od czasu do czasu umieścić swój materiał i zapytaj w jaki sposób możesz im się odwdzięczyć.

Strony podziękowania za zapis na webinar – thank you page

Doskonałą metodą, która pozwoli Ci złapać kilkaset subskrypcji w tydzień jest zorganizowanie darmowego webinaru na który sprowadzimy targetowany ruch z reklamy Youtube Ads, oraz Facebook Ads. Na stronie podziękowania za zapis umieśćmy formułkę.

„Jeśli chcesz otrzymać nigdzie indziej niepublikowane materiały przeznaczone tylko dla moich subskrybentów kliknij w poniższy przycisk, aby subskrybować kanał na Youtube”.

Spodziewaj się konwersji na poziomie 30-50% ze wszystkich osób, które zostawiły adres e-mail

Zdobywaj Subskrypcje dzięki komentowaniu filmów innych twórców

Zaangażuj się w komentowanie filmów innych twórców. Szczególnie pomocne będzie posiadanie wymyślonej nazwy brandowej Twojego kanału lub żeby Twoja nazwa zawierała słowa kluczowe. Dzięki temu, użytkownicy od razu będą wiedzieli o czym jest Twój kanał i chętnie klikną w Twój profil kiedy zaczną czytać komentarze.

Jest to czasochłonna metoda, ale pozwoli Ci złapać pierwsze subskrypcje szybciej.

Płatna reklama Youtube ads – szybki sposób na nowych subskrybentów na Youtube

Jest to według mnie druga po stronach podziękowania najskuteczniejsza metoda na szybkie 1000 subskrypcji. Nie jest to metoda darmowa, ale uwierz mi inwestycja kilkaset PLN w nowy kanał pozwoli Ci nabrać rozpędu i oszczędzić masę czasu.

Zrób research na jakich kanałach przebywają użytkownicy, którzy z największym prawdopodobieństwem mogliby stać się Twoimi widzami. Następnie targetuj reklamę Youtube Ads na te kanały. Ustaw do promocji reklamę Discovery i spraw, aby Twoje filmy wyświetlały się jako proponowane, gdy widz ogląda kanały konkurencji.

 

Dzięki temu w ekstra szybkim tempie przybędzie Ci nowych widzów dopasowanych do Twojego contentu. Nie czekaj na zasięgi organiczne, które mogą nigdy nie nadejść. Nie po to tworzysz filmy i pracujesz nad nimi wiele godzin, żeby później nikt ich nie obejrzał.

„Jeżeli chcesz, abym pomógł Ci szybko zdobyć 1000 lub więcej Subskrypcji na Youtube wyślij do mnie maila na kontakt@tomaszguzik.pl lub po prostu zadzwoń na 602-727-263. Z przyjemnością Ci pomogę. „.

 

Przekonwertowanie subskrybentów newslettera na subskrypcje na Youtube

Jeżeli posiadasz bazę mailingową świetną opcją będzie poinformowanie subskrybentów z Twojej bazy, że wystartował taki i taki kanał. Rozwijasz na nim tematy związane z tym co otrzymują w formie maili. Gwarantuje Ci, że część osób kliknie przycisk subskrypcji i będzie regularnie wracać do Twoich treści.

Niestety ta taktyka jest dla zaawansowanych ponieważ mało, który początkujący twórca posiada bazę mailingową.

Crossowanie z innymi Youtuberami na swoim kanale

Jeżeli znasz się z dużymi twórcami, masz jakieś kontakty w branży lub po prostu masz duży budżet do dyspozycji warto jest od samego początku zapraszać na swój kanał zasięgowych twórców, którzy przeniosą swoją widownie do Ciebie. Jest to bardzo silna technika, ale niestety droga i może się okazać że nie pokryje zwrotu z inwestycji.

Wezwanie do działania Call to Action na filmach i webinarach na żywo

Rzeczą o której zapominają nowi twórcy jest zachęcanie na swoich materiałach do subskrybowania kanału. Postaraj się przynajmniej 2x w filmach i 3x podczas webinarów wspomnieć o tym, że jeżeli to co mówisz ma sens lub widzowie zgadzają się z Twoim przekazem żeby dali suba, dzięki temu liczba subskrybentów kanału youtube znacznie wzrośnie. Szczególnie jest to zauważalne na webinarach i wtedy kiedy promujemy film płatną reklamą. Filmy z CTA zyskują większą ilość subskrypcji niż te, które nie mają wezwania do działania.

 

Organizowanie konkursów na odcinkach w zamian za Suba

Aby zdobyć subskrypcje na youtube możesz pokusić się o zorganizowanie konkursu. Tą taktykę polecam osobom, które są przekonane że dany film zgromadzi dużą widownię. Dzięki konkursom film może ponieść się viralowo i szybko dotrzeć do dużej puli nowych użytkowników.

Występy gościnne na innych kanałach zasiegowych Youtuberów

Dobrą taktyką na suby na youtube jest również występowanie na innych kanałach. Kiedy algorytmy nam nie sprzyjają warto jest wspomóc się zasięgami innych w ich mediach społecznościowych. Nagranie dobrego wideo u zasięgowego twórcy może sprawić że jego widownia przejdzie też na Twój kanał. Szczególnie dobrym rozwiązaniem jest powiedzenie o swoim kanale na tym filmie (crossie z innym youtuberem) + podlinkowanie Twojego kanału w opisie filmu.

Tego typu współpracę często kosztują sporo pieniędzy, ale szczególnie w kontekście firm i biznesu może to być bardzo opłacalny zabieg.

Umieszczanie linków do filmów na stronie internetowej

Aby Twoja liczba subskrypcji wreszcie osiągnęła wymarzone 1000 subskrybentów możesz, a nawet powinieneś zamieszczać swoje filmy na Twojej stronie internetowej. Zarówno w formie linku do kanału, linku do poszczególnych filmów na głównych zakładkach jak i we wpisach na blogu tak jak robię to np. ja w tym i innych artykułach.

Dzięki temu dajemy Youtubowi ogromny sygnał, że chcemy dany odcinek pozycjonować.

Jak kupić subskrypcja na Youtube – sposób na szybkie subskrypcje Youtube

Kupowanie subów na yt to najgłupsza metoda na zdobywanie nowych widzów. Są to puste liczby, które w żaden sposób nie przekładają się na liczbę wyświetleń. Nie polecam Ci kupowania subskrypcji możesz popsuć sobie kanał dając sygnał algorytmowi, że w krótkim czasie przybyło Ci dużo subskrybentów którzy wgl nie oglądają Twoich materiałów.

Jeśli chcesz kupić suby nie dziw się później że nic z tego nie masz, a jedynie wydałeś pieniądze. Z całą pewnością nie przełoży się to na wyświetlenia filmów na youtube, a Subskrypcje i tak możesz zdobyć korzystając z innych skutecznych technik.

Od ilu subskrypcji można zarabiać na youtube?

Aby zarabiać na youtube za pomocą reklam, które wyświetlają się na Twoich filmikach musisz spełnić 2 kryteria.

Jak dołączyć do programu partnerskiego Youtube – jakie kryteria musisz spełnić:

  • posiadać 1000 subskrybentów youtube
  • w ostatnim roku na twoim kanale liczba godzin spędzonych na Twoich filmach powinna wynosić minimum 4000 godzin

(Krąży legenda że po dostaniu się do programu partnerskiego Youtube nasz kanał szybciej rośnie, bo Youtube go promuje, aby udostępniać na naszym kanale swoje reklamy). Traktuję to z przymróżeniem oka, bo dziś i tak każdy film na youtube ma reklamy

Czy to dużo? Zależy dla kogo. Ten artykuł pokazał Ci jak w prosty sposób zdobyć 1k subów i z tym limitem nie będziesz mieć problemów. Jednak aby wbić 4000 godzin czasu oglądania musisz już wykazać się świetnym montażem i dodawać ciekawe dla widzów filmy tak, aby maksymalnie wydłużyć watchtime, czyli czas spędzany na oglądaniu filmów. Dobrą wskazówką będą tu częste publikacje i odcinki dłuższe niż kilka minut. 

Skupiaj się na swoich widzach i analizuj statystyki. Aby przeanalizować statystyki filmów wejdź do youtube studio i sprawdź wszystkie dostępne funkcje youtube. Proś o łapki w górę, regularnie dodawaj nowe filmy. Śledź kanały które uczą jak wybić się na youtube. Szczególnie polecam Amerykańskich twórców.

Serwis youtube to potężna trampolina, która pozwoli Ci zacząć zarabiać duże sumy, ale musisz wykazać się ogromną cierpliwością i pokorą.

Wyświetlenia youtube na początku są niskie, ale później mogą eksplodować i zadzieje się tzw. efekt kuli śnieżnej. Nie znam lepszego miejsca do pokazywania jakości usług, które świadczysz niż nagrywanie merytorycznych filmów. Youtube pod tym względem jest fenomenalny dla biznesu. Nie potrzebujesz do tego tysięcy subskrypcji. Na sam początek zbuduj jedynie kanał o wielkości 1000 subów.  

„Jeżeli chcesz, abym pomógł Ci szybko zdobyć 1000 lub więcej Subskrypcji na Youtube wyślij do mnie maila na kontakt@tomaszguzik.pl lub po prostu zadzwoń na 602-727-263. Z przyjemnością Ci pomogę. „.

Tomasz Guzik

Co jeszcze warto przeczytać?