Prowadzenie firmowych kanałów na Youtubie.

W agencji prowadzimy też dedykowaną usługę wprowadzania firm na youtubie. Specjalizujemy się w prowadzeniu kanałów biznesowych. Zazwyczaj nie przyjmujemy osób prywatnych, którzy np. Zajmują się branżą rozrywkową, bo nie jest to segment który dobrze „czujemy”.

Natomiast bardzo chętnie wprowadzamy marki, które posiadają fajnych wygadanych liderów, którzy mają coś ciekawego do powiedzenia i chcą zbudować markę osobistą, oraz generować klientów z tego kanału.

Wiemy jak mając stosunkowo niewielki kanał generować dużą ilość zapytań ofertowych na usługi za kilka-kilkanaście tysięcy zł i więcej.

Mój kanał firmowy w sposób powtarzalny dowozi nowych klientów B2B mimo, że nie mam potężnej ilości wyświetleń.

Dzięki takiej współpracy w bardzo szybkim tempie pozyskasz pierwszych 1000-2000 + więcej subskrybentów nawet jeśli dopiero startujesz. Mamy swoje „know how” jak mądrze wykorzystać płatne reklamy na youtubie do szybkiego wzrostu subskrybentów z Twojej grupy docelowej.

Mamy też kilka ‚sztuczek”, które pozwalają w szybkim tempie wbić pierwszy 1000 subskrybentów z użyciem płatnej reklamy na Facebooku. ( Tej metody nie używa prawie nikt w Polsce), a pozwala na pozyskanie prawdziwych fanów zainteresowanych Twoimi usługami.

W obszarze współpracy oferujemy: montaż filmów, który jest wykonywany przez zaprzyjaźniony zespół specjalistów.

Wewnątrz agencji zajmujemy się bezpośrednio takimi tematami dla klienta jak:

 • Rozplanowanie kanału na 6 miesięcy do przodu 
 • Research tematów i dobranie słów kluczowych pod kątem SEO, tak aby Twoje filmy łapały nowych widzów nawet kilka lat po publikacji.
 • Dobór tytułów odcinków
 • Tworzenie dedykowanych miniatur dla każdego odcinka tak, aby osiągać wysokie CTR, co w sposób bezpośredni przekłada się na większą ilość widzów 
 • Projektujemy agendę odcinków ( co powinny zawierać, wstęp, rozwinięcie, zakończenie)
 • Optymalizujemy tytuły, opisy, tagi, hasztagi
 • Budujemy playlisty tak, aby 1 widz oglądaj kilka Twoich materiałów pod rząd
 • Projektujemy banery kanału
 • Projektujemy płatne reklamy Youtube ads w kontekście pozyskiwania klientów
 • Wdrażamy nasz najlepszy „know how”, który pozwoli Ci w perspektywie 3 miesięcy od startu pozyskiwać klientów na duże projekty
 • Tak planujemy odcinki, aby widz wyciągał telefon i chciał zadzwonić lub wypełnić formularz w celu wyceny współpracy z Tobą

Mój kanał Tomasz Guzik dowozi najbardziej wartościowy ruch na bloga tomaszguzik.pl o czym mówią dane z analitycs.

Jeżeli interesujesz się jak taka współpraca wygląda od środka możesz zerknąć np. Na kanał naszej klientki Anny Kucharskiej, która dzięki kanałowi rozwinęła swoją markę eksperta i pozyskała aktywnie wielu fanów, subskrybentów i klientów.

Zobacz jak wygląda kanał Anny klikając tutaj >>>

Po Twojej stronie zostaje tylko nagranie odpowiednio materiałów i wysłanie ich do zmontowania przez naszych specjalistów. Całą optymalizacją zajmujemy się my. 

Dajemy też wiedzę jak prowadzić podcasty biznesowe, które generują leady dla Twojego biznesu.

Usługę prowadzenia youtube firmowych wprowadziliśmy dopiero w połowie 2020 r. I jest to jedna z moich ulubionych form pracy z klientami nastawionymi na działania długofalowe. Daje mi to niesamowitą satysfakcje kiedy klienci mówią, że są zasypani propozycjami biznesowymi i ofertami od klientów nawet wtedy kiedy ich odcinki zbierają stosunkowo niewielką ilość stałych widzów.

Youtube jest to jeden z najlepszych kanałów social media do robienia biznesu i dzięki moim doświadczeniom jestem w stanie pomóc Ci wejść na niego z przytupem.

Nasze działania są wspierane przez płatne kampanie reklamowe youtube ads. Dzięki temu nasi klienci rosną kilkukrotnie szybciej niż kanały, które próbują swoich sił tylko zasięgami organicznymi.

Reklamy na youtubie są stosunkowo tanie, a potrafią generować bardzo duże zwroty z inwestycji. ROAS każdej mojej reklamy jest na poziomie kilkuset %.

Umów się na rozmowę i sprawdzę, czy będę w stanie pomóc Ci rozwinąć firmowy youtube.

Kampanie w wyszukiwarce, kampanie Google Ads dla ecommerce, Kampanie na youtubie

Szukasz rzetelnej, uczciwej agencji, która podejmie się działań z zakresu Google Ads? Ja i mój zespół mamy spore doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w najpopularniejszej wyszukiwarce świata. 

System google ads jest fenomenalnym uzupełnieniem działań na social media. Ruch sprowadzany na witrynę z użyciem wyszukiwarki i reklam dedykowanym pod e-commerce idealnie nadaję się do późniejszego remarketingu na facebooku i instagramie.

Google ads działa również mocno synergistycznie z ruchem organicznym SEO. Jeżeli zarówno pozycjonujesz swoją witrynę, a dodatkowo dopalasz budżetem w Google ads możesz liczyć na dużą ilość jakościowego ruchu na Twojej witrynie. 

W google ads mamy również do dyspozycji reklamy Google Display Network, które wyświetlają banerki kierujące na Twoją stronę kiedy użytkownik przegląda inne witryny internetowe.

Z użyciem kampanii google ads możemy również docierać do naszych klientów kampaniami na Youtubie. Youtube jest to 2 największa wyszukiwarka, która również należy do firmy Google.

Każda wydana złotówka na koncie reklamowym jest przez nas dokładnie raportowana na regularnym spotkaniach wideocall z Twoim zespołem.

Wszystkie wnioski, grupy remarketingowe, konwersje na witrynie opieramy na doświadczeniu pozyskanym na klientach w kilkunastu branżach przy wydatkach reklamowych na poziomie kilkunastu mln. Bazujemy tylko i wyłącznie na danych, a nie na domysłach. Biznes układamy na podstawie Google Analitycs i raportów tam dostępnych.

Naszą główną specjalizacją jest praca z e-commerce. Głównie pracujemy ze sklepami internetowymi, które posiadają przychód na poziomie minimum 100 k PLN/msc lub spory ruch na witrynie z perspektywą wzrostu. Zanim zaczynamy współprace ja i mój zespół analizujemy sklep pod kątem UX, design, analizujemy dane historyczne z kont reklamowych i google ads i wtedy podejmujemy decyzję i wydajemy rekomendacje dla klienta co można zrobi w zakresie dalszej współpracy.

Jeżeli brakuje danych historycznych wtedy estymacje o potencjalnych efektach działań reklamowych są niemożliwe i są jedynie wróżeniem z fusów. Wtedy szczerze rekomenduję klientowi co możemy zrobić, w jakim zakresie bez zakładania z góry potencjalnych wyników biznesowych.

Klient otrzymuje:

 • Regularny czat na którym może zadawać dowolną ilość pytań i nadzorować bieżące prace
 • Wideocalle raz na 2 tyg. Z omówieniem wszystkich raportów

Analiza każdej wydanej złotówki, omówienie wszystkich najważniejszych danych z google analitycs

 • Rekomendacje co do dalszych wdrożeń z zakresu marketing automation
 • Wsparcie pod kątem projektowania i poszerzania oferty 
 • Remarketing, konwersje, integracje ulepszonego modułu ecommerce Google Analitycs
 • Konfiguracja tagów remarketingowych Google ads
 • Konfiguracja GTM i konfiguracja mikro i makro konwersji na witrynie
 • Projektowanie upselli/crosselli/downselli
 • Wdrażanie lead generation dla biznesów usługowych

Jeżeli chcesz porozmawiać niezobowiązująco o potencjalnej współpracy kliknij w przycisk poniżej.