Sklepy Internetowe

 

Dla firm, które chcą wejść w Internet przygotowaliśmy skrojoną usługę w której prowadzimy Cię krok po kroku. Nie musisz znać się na technologii, nie musisz wiedzieć czym różni się Woocommerce, Prestashop, Magento, czy Shoplo, Shopify, Shoper, Redcart itd.

 

Sami w zależności od skali projektu dobierzemy dla Ciebie odpowiednie rozwiązanie i przygotujemy dla Ciebie gotowy sklep internetowy, który będzie spełniał wszystkie potrzebne normy pod kątem przyszłych działań reklamowych.

 

Jaki jest problem wielu firm tworzących strony i sklepy internetowe? Nie mają one wiedzy z zakresu czym jest lejek konwersji, nie zawsze wiedzą czym się różni piękna strona graficzna od takiej, która będzie spełniała cele biznesowe. Często posiadają podstawową wiedzę z zakresu UX, ale nie do końca wdrażają tę wiedzę w gotowe realizacje. 

 

Zlecając nam stworzenie sklepu internetowego od podstaw masz pewność, że strona będzie przygotowana pod działania reklamowe. Zoptymalizowana pod kątem szybkości ładowania witryny, zoptymalizowana pod kątem SEO i gotowa pod napuszczenie klientów z użyciem płatnych reklam na facebooku i google. 

 

Nie wiem, czy wiesz ale sklepy internetowe składają się głównie z działań PPC, czyli płać za kliknięcie, działań z zakresu e-mail marketingu i marketing automation, oraz SEO. Te 3 fundamenty we wsparciu z kampaniami z influencerami mocno wyczerpują temat promocji e-commercu. 

 

Twój sklep musi być przygotowany pod to, aby realizował Twoje cele biznesowe. Jeżeli projekt zostanie wykonany przez typowego informatyka, który nie ma podejścia marketingowego i analitycznego może dojść do sytuacji, że twój sklep istnieje, ale nie generuje żadnych zamówień i nie nadaje się do jakichkolwiek dalszych działań marketingowych bez zburzenia go i zrealizowania projektu od podstaw.

 

Bardzo często trafiali do nas klienci, którym rekomendowaliśmy stworzenie sklepu od 0, bo właśnie poprzednie projekty były wykonywane na szybko, z boku, bez doświadczenia i wiedzy, przy wsparciu z tanimi freelancerami. 

 

Jeżeli jesteś na etapie walidacji pomysłu biznesowego rzeczywiście możesz skorzystać z taniego rozwiązania Sas w abonamencie. Jeżeli jednak poważnie myślisz o wejściu w e-commerce warto zadbać o sklep i ponieść odpowiednie nakłady finansowe w stworzenie e-commercu.

 

Jako twój partner doradzimy Ci na jakiej platformie postawić sklep i przygotujemy dla Ciebie projekt od A do Z. Twoim zadaniem będzie jedynie dostarczenie listy produktów, zdjęć, opisów ( czasami opisy są wykonywane po naszej stronie). Ostatnim elementem oczywiście będzie opłacenie faktury w terminie 🙂 

Przed startem projektu proponujemy też klientowi dalsze wsparcie z zakresu marketingu tak, aby można było nam wydelegować cały segment „online” od momentu produkcji sklepu, aż po działania facebook ads, google ads, marketing automation i SEO. Wszystko zależy od skali projektu, budżetu mediowego i naszych rekomendacji co do dalszych działań.

 

Podczas tworzenia sklepu klient otrzymuje od nas wszystkie niezbędne dodatki, które pozwolą szybko wystartować z biznesem.

 

Wdrożenia, które klient otrzymuje w Pakiecie:

  • Facebook Pixel
  • Mapy ciepła Hotjar, Jandex Metrica
  • Google search console
  • Google analitycs + ulepszony moduł ecommerce
  • Popupy, konfiguracja systemu do e-mail marketingu
  • Konsultacje zespołowe w formie wideo
  • Doradztwo biznesowe ( mój zespół wydał w ostatnich latach kilkanaście mln pln na reklamy w kilkunastu branżach, mamy know how co się opłaca, na jakie marże można liczyć w poszczególnych branżach, w jakim kierunku podążać biznesowo, aby excel się spinał )

 

Chcesz, abym przygotował dla Ciebie Twój sklep Internetowy? Kliknij w przycisk poniżej