Chatboty

 

Być może wiesz, że jestem autorem 2 szkoleń dotyczących czatbotów na messengerze. Kurs chatboty messengera i jak stworzyć sklep internetowy w messengerze, które są bardzo dobrze oceniane.

 

Możesz również u mnie zamówić stworzenie dedykowanego chatbota dla Twojej firmy. Chatboty na messengerze znacznie rozszerzają możliwości jakie płyną z użytkowania fanpage na facebooku. Dzięki nim jesteśmy w stanie podnieść poziom komunikacji z naszymi fanami, tworzyć automatyczne kolejki i tworzyć procesy pozyskiwania klientów bez wychodzenia z facebooka.

Moją specjalizacją jest projektowanie botów w celu lead generation, czyli pozyskiwaniu kontaktów e-mail i numerów telefonów. Prowadzę również szkolenia z obsługi klienta. Uśredniając wyniki naszych klientów co 3 rozmowa kończy się sprzedażą.

 

Dzięki botom jestem w stanie zaprojektować ścieżki, które będą w sposób powtarzalny generować leady dla Twojego biznesu.

Dobre wdrożenie messenger marketingu będzie niesamowitym odciążeniem Twojej obsługi klienta. Klienci będą mogli uzyskać satysfakcjonujące odpowiedzi nawet w późnych godzinach wieczornych. 

 

Dobrze zaprojektowany bot będzie w stanie automatycznie odpowiadać na komentarze pod Twoimi postami na facebooku, pozyskiwać na autopilocie telefony do Twoich klientów i przekazywać te dane do innych systemów jak np. Smsapi, czy do Twojego systemu mailingowego.

 

Narzędzie do chatbotów może również posłużyć jako Twój system CRM, gdzie gromadzisz wszystkie interesujące dane o kliencie włącznie z tym na jakim etapie lejka jest i co dokładnie klikał podczas ścieżki, którą zaprojektujesz. 

 

Prawdziwą moc messengera poznasz w momencie integracji z manychat lub chatfuel z aplikacją zapier i google sheet, która znacznie rozszerza możliwości messengera.

 

Z wykorzystaniem chatbotów możesz np. Przekierowywać ruch na stronę internetową, generować leady, organizować konkursy, sprzedawać swoje produkty, generować ruch w innych social media.

 

Raz zaprojektowany bot będzie dla Ciebie pracował i w sposób powtarzalny generował wartość dla Twojego biznesu. Czy w każdym biznesie czatboty na messengerze mają sens? 

 

Będąc w 100% z Tobą szczery „to zależy”. Są branże, gdzie leady pozyskane z messengera są o wiele tańsze niż w inne ,tradycyjne sposoby jak np. Kierując ruch na landing page. Są zaś biznesy, gdzie klienci nie przywykli do rozmowy z automatami i dużo chętniej angazują się w dyskusję z obsługą klienta lub zwyczajnie w świecie wolą zapoznać się z ofertą na stronie www.

Jeden z moich topowych klientów generuje aż 600 leadów dziennie !!! z użyciem chatbotów na messengerze, a to wszystko już po zmianach jakie zaszły w messengerze na terenie europy w grudniu 2020.

 

Boty na messengerze to kombajn, który w znacznym stopniu oszczędzi Ci czas i zwiększy ilość klientów. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twoja branża nadaje się do wdrożenia moich rozwiązań kliknij poniższy przycisk