Szkolenia stacjonarne dla firm i osób prywatnych

 

Od kilku lat prowadzę szkolenia dla firm z zakresu marketingu internetowego, projektowania kampanii reklamowych, czy też marketing automation.

 

Szkolenia są ukierunkowane na praktykę. Zawsze nudziły mnie przegadane szkolenia teoretyczne, gdzie widać było, że autor nie ma do końca pojęcia o czym mówi i że przykłady, które pokazuje nie były nigdy przez niego przerabiane w praktyce.

 

Biorąc udział w ponad 100 szkoleniach stacjonarnych i online wyjąłem z nich wszystkie najlepsze praktyki i wdrożyłem do swoich zajęć tak, aby były na maxa ciekawe i przede wszystkim efektywne biznesowo dla moich klientów.

 

Podczas zajęć wspólnie ja i Twój zespół zbudujemy cały proces pozyskiwania klientów dla Twojego biznesu od punktu A do punktu Z.

 

Podczas kursów pokazuję jak tworzyć:

 • Strony lądowania, strony www.
 • Jak ustawiać reklamy w systemach reklamowych Facebook ads, google ads, youtube
 • Jak projektować lejki marketingowe ( wspólnie opracujemy całą ścieżkę zakupową Twojego klienta)
 • Określimy grupę docelową dla Twojego biznesu
 • Zbudujemy ofertę od produktów tanich tzw. aktywatorów, aż do produktów premium.
 • Nauczymy się tworzyć atrakcyjne kampanie reklamowe ( tworzenie kreacji reklamowych, grafika, teksty reklamowe)
 • Pokażę Ci jak tworzyć evergreen content, czyli treści, które w sposób powtarzalny raz wytworzone będą generować klientów cały czas nawet przez wiele lat
 • Nauczysz się jak docierać do klientów nawet jeśli nie masz dużych budżetów marketingowych, bo jesteś małym biznesem
 • Nauczę Cię budować sekwencje marketing automation, które będą sprzedawać dla Twojego biznesu 24/7 nawet wtedy kiedy handlowca nie ma w pracy.
 • Dowiesz się jak projektować chatboty z użyciem takich narzędzi jak manychat, czy tidio
 • Dowiesz się jak konfigurować kolejki e-maili tak, aby w sposób automatyczny prowadziły Twojego klienta za rączkę aż do momentu w którym dokona konwersji
 • Nauczysz się łączyć ze sobą wiele aplikacji w jeden system. Tutaj pokażę Ci takie narzędzia jak zapier, czy też integromat. Dzięki temu połączysz ze sobą działania z zakresu czatbotów, email marketingu i smsów w 1 system.
 • Otrzymasz gotową pigułkę wiedzy do zastosowania od pierwszego dnia po szkoleniu

 

Uwaga! Moje szkolenia są dopasowane do poziomu grupy odbiorców. Każde moje szkolenie jest inne w zależności od potrzeb klienta, tematów na których najbardziej mu zależy i mojej oceny jego biznesu.

 

To na jakich tematach najmocniej się skupimy i które narzędzia będą niezbędne w projektowaniu procesu sprzedaży u klienta oceniam w rozmowie kwalifikacyjnej.

 

Nie pracuję z każdą firmą, ponieważ realnie sprawdzam czy moja wiedza sprawdzi się przy danym projekcie i czy widzę tu przestrzeń do wzrostu wyników sprzedazowych u mojego klienta.

 

Jeżeli po wstępnym audycie widzę, że jest tu przestrzeń do wspólnego działania i moja wiedza przyłoży się na faktyczne efekty biznesowe wyceniam dane szkolenie i proponuję dostępne, dopasowane do klienta terminy.

 

Ceny szkoleń są mocno indywidualne w zależności od ilości osób biorących udział w szkoleniu i ilości dni. Dzień szkoleniowy trwa od 5 do 8h z przerwami na obiad i kawę.

 

Wszystkie moje szkolenia prowadzę również dla osób prywatnych w formie 1:1 lub grupowe.

 

Bardzo często szkolę właścicieli firm lub menadżerów w formie 1:1 lub działy sprzedaży (grupowe), ale chętnie też korzystają z takiej formy osoby indywidualne, które dopiero rozkręcają swój pierwszy projekt lub pomysł biznesowy.

 

Szkolenia są nastawione na praktykę, merytorykę popartą latami doświadczeń. Moja agencja przez ostatnie lata obsłużyła komercyjnie już ponad 100 firm w kilkunastu branżach od mikro projektów po biznesy generujące kilka mln przychodu miesięcznie.

 

Aby zapytać o możliwość rezerwacji szkolenia wystarczy, że skontaktujesz się ze mną dzwoniąc na 602-727-263 lub klikając przycisk kontaktowy whatsappa, bądź messengera.