Nazywam się Tomasz Guzik i na co dzień pomagam firmom sprzedawać więcej z użyciem Marketingu Internetowego. Lubię czytać, uczestniczyć w szkoleniach, poznawać nowe ciekawe osoby i przede wszystkim uwielbiam rozwiązywać problemy przedsiębiorców związane z niską sprzedażą. Oprócz prowadzenia firmy chętnie dzielę się wiedzą tworząc materiały na youtube, pisząc merytoryczne artykuły na bloga oparte na przetestowanej przeze mnie wiedzy, oraz nagrywam swój własny podcast.

Jak świetnie wiesz Marketing i Sprzedaż są to bardzo obszerne tematy o których zostało już wiele powiedziane. Samych narzędzi usprawniających pracę marketera jest tysiące. Osobiście największą moją pasją i czymś, do czego podchodzę z największym entuzjazmem jest marketing automation i budowanie lejków sprzedażowych. Uwielbiam godziny poświęcone na opracowywaniu strategii i późniejszym wdrażaniu jej w życie. Integruje newslettery z czatbotami messengera i smsmarketingiem w jeden sprawny i skuteczny system sprzedazowy zapewniając spójne doświadczenie zakupowe klienta.

Przeprowadzam testy A/B, aby sprawdzić co najlepiej funkcjonuje i jaka wersja strony lub reklamy dowozi rezultaty najniższym kosztem, aby oszczędzić Twój budżet reklamowy i osiągać jak najwyższy zwrot z inwestycji.

Oprócz budowania lejków tworzę i optymalizuje strony i sklepy internetowe pod kątem większej sprzedaży, większej ilości zapytań ofertowych i prowadzę profile w mediach społecznościowych Facebook i Instagram, reprezentując klientów i marki z Polski, ale także z za granicyOd 2019r. co raz aktywniej udzielam się i prowadzę szkolenia. Zarówno kursy online jak i konsultacje i szkolenia stacjonarne.

Skąd wpadłem na pomysł na stworzenie bloga i po co to robię? Kiedy szukam rozwiązania na jakiś problem i uczę się nowych rzeczy często zauważam, że w Polskim Internecie jest niedobór merytorycznych artykułów i wiedzy technicznej na najwyższym poziomie. Często widzę niskiej jakości treści i płatne szkolenia, które nie wnoszą wartości porównywalnej z bezpłatną wiedzą na rynku USA.

Postanowiłem to zmienić i tworzyć jak najlepsze treści na naszym podwórku dla osób, które są ambitne i chcą się rozwijać w zakresie marketingu internetowego. Po prostu stworzyłem takiego bloga na jakiego chciałem trafić kiedy zaczynałem kilka lat temu. Chcę tworzyć dla Ciebie treści, które będą miały realne odzwierciedlenie w Twoim biznesie i pomogą Ci zeskalować Twój biznes i oszczędzić więcej czasu dla rodziny i przyjaciół.

 Jeśli jest jakiś temat w którym mógłbym Ci pomóc lub chcesz o coś zapytać po prostu zostaw mi wiadomość. Z przyjemnością z Tobą popracuję nad Twoim biznesem. Zróbmy coś razem !