Jak pobrać film z instagrama?

Jak pobrać film z instagrama?

5 listopada 2022

Z pewnością wielokrotnie zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz pobrać materiał wideo czy rolkę opublikowaną w serwisie Instagram. Pytanie to jest jedną z najczęściej pojawiających się wyszukiwanych fraz w Google. Sam serwis społecznościowy nie udostępnia bezpośredniej funkcji umożliwiające pobieranie filmów wideo czy rolek. Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnej możliwości pobrania materiału wideo opublikowanego wcześniej w serwisie instagram. Obecnie na rynku występuje kilka narzędzi umożliwiających bezpłatne pobranie materiału wideo z instagrama. W dzisiejszym artykule omówię najważniejsze z nich.

Skrót artykułu:

  • Instagram nie umożliwia pobierania filmów wideo czy rolek
  • Na rynku istnieje kilkanaście narzędzi do pobierania materiałów wcześniej opublikowanych na instagramie
  • Narzędzie do pobierania opublikowanych materiałów na platformie instagram to bardzo pomocne rozwiązanie dla twórców, którzy publikują dużo treści w sieci. 

Aby podnieść swoje wyniki przeczytaj również jak wykorzystywać hashtagi na Instagramie:

📌 Jak dobrać hashtagi na instagramie?>>>

Jak pobrać film z instagrama?

Obecnie na rynku występuje przynajmniej kilkanaście narzędzi do pobierania opublikowanych wcześniej materiałów wideo. Poniżej wskazuje 3 najważniejsze aplikacje z których ja osobiście korzystam. Każda z tych aplikacji pełni identyczną funkcję, różnią się jedynie w głównej mierze interfejsem

Snapinsta.app

Narzędzie posiadające szeroki zakres funkcji pobierania. Masz możliwość pobrania: video, zdjęcia, rolki, stories czy IGTV.

Bardzo prosty, intuicyjny i przyjazny dla oka interfejs.

Instasaved

Równie intuicyjne narzędzie jak Snapinsta.app, posiadające również kilka funkcji pobierania. Masz możliwość pobrania: video, zdjęcia z posta, rolki czy zdjęcia profilowego z konta na instagramie.

Savefrom.net

Narzędzie do pobierania wideo z kilku platform społecznościowych takich jak m.in facebook, instagram, tiktok, czy twitter.

W odpowiednim polu wklejasz link prowadzący do konkretnej treści opublikowanej w social media, następnie klikasz „ściągnij” i to wszystko 🙂

Przejście do funkcji transmisji live jest bardzo proste. Wystarczy, że przeniesiesz się do funkcji instagram stories, a następnie przesuniesz suwak na dole. W momencie gdy suwak znajdzie się w położeniu z komunikatem „na żywo” będziesz miał już możliwość rozpoczęcia transmisji.

Podsumowanie

Wskazane powyżej narzędzia mogą okazać się nieocenione w przypadku gdy chcemy zająć się dystrybucją opublikowanego kilka miesięcy wcześniej materiału. Nie mając zapisanego pliku na dysku, jeszcze do niedawna było to mocno utrudnione. Dziś w każdej chwili możesz wrócić do materiału opublikowanego kilka miesięcy czy kilka lat temu, pobrać go a następie umieścić na innej platformy społecznościowej. Proste narzędzie, które oszczędzi Ci sporo nerwów oraz dziesiątki godzin.

Przydatne artykuły, które pomogą Ci w pozyskiwaniu klientów dzięki social media

🔗 Jak wypromować instagrama?>>>

🔗 Jak zwiększyć zasięgi na instagramie?>>>

🔗 Ile zarabia się na instagramie?>>>

Tomasz Guzik

Co jeszcze warto przeczytać?

Jak promować rolki na instagramie?

Rolki na Instagramie zyskują niesamowitą popularność. Właściciele biznesów już wiedzą, że warto publikować Instagram Reels w...

Jak Zarabiać Na Swojej Pasji

Pasja to coś co pozwala nam wytrwać w biznesie nawet wtedy kiedy jest trudny okres. Nawet wtedy kiedy nie mamy wyników. ...

ODBIERZ BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak pozyskać 30 nowych płacących klientów w 7 dni

Co jeśli powiem Ci, że w przeciągu następnych 20 min dowiesz się jak znacząco podnieść sprzedaż w Twoim biznesie stosując techniki, które zna tylko 2% przedsiębiorców

Otrzymasz poukładaną wiedzę od A do Z w zaledwie 20 min. Nigdy wcześniej nie udostępniałem tego za darmo

Twoim problemem od dziś będzie ” jak obsłużyć aż tylu nowych klientów” i „co mam robić z tak dużym nadmiarem pieniędzy

Gotowy szablon do wdrożenia. Przetestowany w kilkunastu niszach. Jeśli Ci się nie spodoba zapłacę Ci za stracone 20 min życia. Mówię serio!!!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE

Ucz się od praktyka i zyskaj certyfikat 📋