Jak pobrać film z instagrama?

Jak pobrać film z instagrama?

5 listopada 2022

Z pewnością wielokrotnie zastanawiałeś się, w jaki sposób możesz pobrać materiał wideo czy rolkę opublikowaną w serwisie Instagram. Pytanie to jest jedną z najczęściej pojawiających się wyszukiwanych fraz w Google. Sam serwis społecznościowy nie udostępnia bezpośredniej funkcji umożliwiające pobieranie filmów wideo czy rolek. Nie oznacza to jednak, że nie ma żadnej możliwości pobrania materiału wideo opublikowanego wcześniej w serwisie instagram. Obecnie na rynku występuje kilka narzędzi umożliwiających bezpłatne pobranie materiału wideo z instagrama. W dzisiejszym artykule omówię najważniejsze z nich.

Skrót artykułu:

  • Instagram nie umożliwia pobierania filmów wideo czy rolek
  • Na rynku istnieje kilkanaście narzędzi do pobierania materiałów wcześniej opublikowanych na instagramie
  • Narzędzie do pobierania opublikowanych materiałów na platformie instagram to bardzo pomocne rozwiązanie dla twórców, którzy publikują dużo treści w sieci. 

Aby podnieść swoje wyniki przeczytaj również jak wykorzystywać hashtagi na Instagramie:

📌 Jak dobrać hashtagi na instagramie?>>>

Jak pobrać film z instagrama?

Obecnie na rynku występuje przynajmniej kilkanaście narzędzi do pobierania opublikowanych wcześniej materiałów wideo. Poniżej wskazuje 3 najważniejsze aplikacje z których ja osobiście korzystam. Każda z tych aplikacji pełni identyczną funkcję, różnią się jedynie w głównej mierze interfejsem

Snapinsta.app

Narzędzie posiadające szeroki zakres funkcji pobierania. Masz możliwość pobrania: video, zdjęcia, rolki, stories czy IGTV.

Bardzo prosty, intuicyjny i przyjazny dla oka interfejs.

Instasaved

Równie intuicyjne narzędzie jak Snapinsta.app, posiadające również kilka funkcji pobierania. Masz możliwość pobrania: video, zdjęcia z posta, rolki czy zdjęcia profilowego z konta na instagramie.

Savefrom.net

Narzędzie do pobierania wideo z kilku platform społecznościowych takich jak m.in facebook, instagram, tiktok, czy twitter.

W odpowiednim polu wklejasz link prowadzący do konkretnej treści opublikowanej w social media, następnie klikasz „ściągnij” i to wszystko 🙂

Przejście do funkcji transmisji live jest bardzo proste. Wystarczy, że przeniesiesz się do funkcji instagram stories, a następnie przesuniesz suwak na dole. W momencie gdy suwak znajdzie się w położeniu z komunikatem „na żywo” będziesz miał już możliwość rozpoczęcia transmisji.

Podsumowanie

Wskazane powyżej narzędzia mogą okazać się nieocenione w przypadku gdy chcemy zająć się dystrybucją opublikowanego kilka miesięcy wcześniej materiału. Nie mając zapisanego pliku na dysku, jeszcze do niedawna było to mocno utrudnione. Dziś w każdej chwili możesz wrócić do materiału opublikowanego kilka miesięcy czy kilka lat temu, pobrać go a następie umieścić na innej platformy społecznościowej. Proste narzędzie, które oszczędzi Ci sporo nerwów oraz dziesiątki godzin.

Przydatne artykuły, które pomogą Ci w pozyskiwaniu klientów dzięki social media

🔗 Jak wypromować instagrama?>>>

🔗 Jak zwiększyć zasięgi na instagramie?>>>

🔗 Ile zarabia się na instagramie?>>>

Tomasz Guzik

Co jeszcze warto przeczytać?