ChatGPT Zarabianie – Jak Zarabiać Na Sztucznej Inteligencji AI?

ChatGPT Zarabianie – Jak Zarabiać Na Sztucznej Inteligencji AI?

28 marca 2023

CHCESZ OTRZYMAĆ WIDEO SZKOLENIE?

” Jak Zarabiać Nawet 1000 PLN Dziennie, Dzięki Sztucznej Inteligencji?”

Kliknij poniższy przycisk

Chcesz wykorzystać trend i zacząć zarabiać na sztucznej inteligencji AI. Na rynku istnieje wiele tanich aplikacji, które mogą skrócić czas Twojej pracy. Sztuczna inteligencja otwiera nam wiele dróg i możliwości zarabiania. W tym artykule skupie się na najpopularniejszych aplikacjach AI i ich wykorzystaniu w celach zarobkowych. Sprawdź czy któraś z metod sprawdzi się w Twoim wypadku.

Do czego służy ChatGPT?

ChatGPT to narzędzie sztuczna inteligencja wydane przez firmę openai. Firma pod względem użytkowników została najszybciej rozwijającym się portalem w historii Internetu wyprzedzając takich gigantów jak Facebook, czy Tiktok. Następnie została kupiona przez Microsoft. Rozwiązanie technologiczne ChatGpt zostało wdrożone do przeglądarki Bing. ChatGPT jest oparty o modele językowe GPT 3-5 Turbo i GPT-4.

Dowiedz się więcej, czym dokładnie jest ChatGPT.

Narzędzia sztucznej inteligencji inne niż ChatGPT

Aktualnie mamy wysyp narzędzi opartych o sztuczną inteligencję AI. W tym artykule nie sposób wymienić wszystkie, bo każdego dnia powstają setki, a może nawet tysiące nowych aplikacji zasilanych przez AI. W tym artykule będziemy używać kilka najbardziej znanych rozwiązań z których osobiście ja korzystam w celach zarobkowych.

W artykule opowiemy sobie o narzędziach takich jak: ChatGPT i model GPT -4, GPT3 – turbo, Midjourney V5, Contadu w którym piszę ten artykuł, oraz Localo – surferlocal – narzędzie do optymalizacji seo wizytówki Google Moja Firma.

Chat GPT- 4 Zarabianie na pozycjonowaniu SEO 

Pierwszą metodą jest zarabianie przez chat gpt w oparciu o narzędzie Copymate i contadu. Te narzędzia wspomagają naszą pracę przy pozycjonowaniu seo. Dzięki czemu możemy pozyskać zlecenia od klientów i pisać im artykuły w zamian za wynagrodzenie. Profesjonalne firmy świadczące usługi pisania artykułów pod SEO biorą 350-400 PLN za 1 artykuł. Automatyzując naszą pracę dzięki AI jesteśmy w stanie dziennie pisać nawet kilkadziesiąt artykułów, które później może ktoś po nas poprawiać w contadu za udział w zyskach.

Copymate to narzędzie oparte o modele GPT 3-turbo i GPT – 4. Pozwala ono w ekspresowym tempie napisać nawet kilkadziesiąt artykułów. Możemy pisać treści wskazując nagłówki, których powinna użyć sztuczna inteligencja lub odpalić autopilota w modelu GPT – 4 i sprawdzić jak AI w 100% odciąży naszą pracę. Następnie to co stworzy GPT możemy 1 kliknięciem opublikować na naszym WordPressie.

Dodatkowo Copymate pozwala nam przy integracji z WordPress dodawać tagi i kategorie do wpisów zrobionych przez AI GPT-4. Narzędzie również umożliwia planowanie publikacji. Dzięki temu możemy podzielić nasze treści na partie i w naturalny sposób publikować nowe wpisy np. co kilka dni.

Copymate tworzy wysokiej jakości treści, ale jeżeli zależy nam na osiąganiu maksymalnych wyników pod pozycjonowanie SEO angażując nieco więcej czasu możemy przygotowane przez sztuczną inteligencję teksty przefiltrować w contadu i dodać odpowiednie słowa kluczowe zgodnie z proponowaną częstotliwością. Niektóre teksty będą tak dobre, że od początku będą nadawały się do publikacji bez żadnej ingerencji człowieka.

Pozycjonowanie za pomocą ChatGPT AI jest jedną z bardziej dochodowych nisz w które możesz się zaangażować. Jednak żeby zarabiać na chatgpt w kontekście pozycjonowania seo musisz mieć przynajmniej solidną wiedzę fundamentalną, aby rozumieć na czym to wszystko polega. Dobry pozycjoner dzięki AI może oszczędzić dosłownie 95% czasu, który do tej pory przeznaczał na treści. Dodatkowo koszty pozycjonowania spadły ze względu na to, że zamiast płacić copywriterom możemy teksty tworzyć sami 2 kliknięciami.

 

Dokładny poradnik krok po kroku jak używać chatgpt w seo pisałem tutaj.

panel tworzenia artykułów za pomocą AI w narzędziu copymate
pozycjonowanie artykułu pod seo przy użyciu narzędzia sztucznej inteligencji ai contadu

Film przedstawiający jak pozycjonować strony internetowe za pomocą sztucznej inteligencji AI

Midjourney – Sztuczna inteligencja do zarabiania na tworzeniu grafik 

Kolejną metodą na zarabianie dzięki AI jest tworzenie grafik i obrazów dzięki Midjourney. Midjourney to sztuczna inteligencja, która po wpisaniu promptu wygeneruje nam piękne grafiki gotowe do użycia lub dalszej obróbki w narzędziach typu canva lub photoshop. Midjourney posiada wersje trial, ale też wersje płatną, która oferuje Midjourney V5, która generuje bardzo ostre i dobrej jakości grafiki.

Czym dokładnie jest Midjourney? W tym artykule znajdziesz wszystko.

obrazy wygenerowane przy pomocy sztucznej inteligencji AI Midjourney

Zarabianie na tworzeniu stron internetowych, landing page dzięki ChatGPT i midjourney

Wykorzystując zestaw narzędzi opartych o AI możemy tworzyć całe strony internetowe i landing page. W midjourney możesz tworzyć piękne layouty strony, a za pomocą ChatGpt tworzyć teksty. Dzięki temu możesz przyjąć więcej zleceń od klientów i dowieźć więcej projektów w terminach. 

Spróbuj jak szybko i efektownie możesz pracować z AI.

ChatGPT zarabianie na mediach społecznościowych

Zadając odpowiednie pytania do czatu (prompty) możemy też otrzymać gotowe teksty reklamowe do Facebook Ads, Google Ads, czy też do postów na Social Media. Chat GPT pomoże nam również znaleźć pomysły na posty, rolki, tiktoki. Jest to niezwykłe ułatwienie dla twórców i agencji social media i performance. 

Techniki zarabiania na mediach społecznościowych pozwoli Ci zarobić stosunkowo łatwe pieniądze w modelu powtarzalnym. Comiesięczne abonamenty. Dzięki AI możesz przyjąć większą ilość projektów zachowując odpowiednią jakość produktu. AI + media społecznościowe to bardzo ciekawy model biznesowy warty rozważenia.

Pomoc w nauce języków za pomocą Chat GPT zarabianie na docieraniu do klientów globalnie

Dzięki czatbotowi możemy też uczyć się języków. Czat czerpie informacje z różnych języków i jest w stanie dostarczyć Ci świetnej jakości zadania do rozwiązania. Chat jest też ogromnym wsparciem nie tylko dla uczniów, ale również nauczycieli w przygotowywaniu testów i zadań.  Tak jak kiedyś nowinką technologiczną było przygotowywanie się do matury na youtube, tak dzisiaj w 2023 roku możemy uczyć się od naszego osobistego asystenta AI.

Znajomość języków ułatwi nam kontakt z osobami z zagranicy i pozwoli pozyskiwać zlecenia płatne w mocniejszych walutach. Ucząc się razem z AI możemy uzyskiwać szybsze efekty niż w tradycyjnej edukacji.

ChatGPT Zarabianie na tłumaczeniu tekstów na inne języki

Pamiętasz jeszcze tłumaczy przysięgłych? Myślę, że ten zawód wkrótce zniknie na rzecz technologii AI. Dzięki ChatGPT i jego przyszłym aktualizacją tłumaczenie tekstów, stron, książek na różne języki będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Przyjmuj zlecenia na tłumaczenia i posiłkuj się tym co wygeneruje czat. Oczywiście na obecnym etapie będą wymagane minimalne poprawki, ale myślę że GPT – 4 radzi sobie całkiem nieźle z tłumaczeniami tekstów.

Wydawanie książek na Amazon przy użyciu narzędzi ChatGPT i Midjourney

W połączeniu czatu generującego teksty i technologii do tworzenia grafik możemy stworzyć całą książkę lub bajkę dla dzieci w dowolnym języku. Następnie takie książki możemy sprzedawać na Amazon. Korzystając z tej technologii możemy w ciągu miesiąca wydać wiele książek, które będą generować nam pasywny przychód. 

Już dziś można zaobserwować jak wielu wymiataczy z amazon KDP zaczęło wspomagać się AI. Szczególnie ciekawe mogą być książki fantasty, czy bajki dla dzieci dzięki pięknym ilustracjom od Midjourney.

Automatyczne tworzenie napisów do filmów w HappyScribe

Od dawna używam sztucznej inteligencji do tworzenia napisów do moich filmów. Dzięki takim aplikacjom jak HappyScribe, czy Liro na wersje mobilną możemy paroma kliknięciami wygenerować napisy lub w przypadku Happyscribe możemy stworzyć artykuł blogowy na podstawie tego co mówimy na filmie.

Pomyśl ile czasu oszczędzisz kiedy program automatycznie wykryje sekundy w których się odzywasz i podstawi napisy do lekkiej korekty. Miałem wiele przypadków, gdzie napisy wygenerowane przez HappyScribe nie wymagały żadnych poprawek. Teraz możesz świadczyć taką usługę dla np. twórców online lub firm, które produkują wideo do internetu.

dodawanie automatycznych napisów do filmu w narzędziu happyscribe

Zarabianie na optymalizacji wizytówek Google Moja Firma przy użyciu Localo – surfer local

Kolejną usługą, którą możesz świadczyć za pieniądze jest zarządzanie wizytówkami Google Moja Firma dla biznesu.

Odezwij się do firm, które mają słabe pozycje na mapach Google na frazy lokalne i popraw ich pracę. Do tego możesz wykorzystać narzędzie surfer local – localo, które dzięki sztucznej inteligencji podpowie Ci co należy zrobić w danej jednostce czasu, aby nasze pozycje stabilnie się przesuwały do góry. W localo otrzymasz audyt i listę rzeczy do wykonania, oraz możliwość monitorowania miejsc na dane frazy w obszarach w których znajduje się twoja firma.

audyt wizytówki google moja firma w narzędziu localu

Zarabianie na tworzeniu i montowaniu filmów za pomocą sztucznej inteligencji AI

Dobrym sposobem na zarabianie dzięki technologii będzie tworzenie rolek, tiktoków, czy też shorts. Znajdź youtuberów którzy tworzą już content do sieci i zaproponuj im współpracę. Na podstawie ich długich filmów stwórz profil na tiktoku, instagramie i dodawaj youtube shorts. Dzięki temu zasięgi takiego twórcy znacznie wzrosną. Montaż również możesz wydelegować AI. Są już aplikację, które pomagają nam w montażu i są w stanie same dobierać muzykę, miksować film, dodawać efekty. A to wszystko paroma kliknięciami na telefonie.

Jak widzisz istnieje dziesiątki modeli na zarabianie pieniędzy online przy współpracy z AI. Twoim zadaniem jest wybrać co najbardziej Cię interesuje i wbić się w niszę, która jest dochodowa, a praca nie będzie zajmowała Ci wiele czasu.

Wybierz najlepsze narzędzia do twoich potrzeb i zaplanuj strategię rozwoju swojego biznesu. Ja mam nadzieję, że dałem Ci masę inspiracji i przykładów, które ukazały Ci korzyści wynikające ze stosowania AI.

Tomasz Guzik

Co jeszcze warto przeczytać?