Prowadzenie Kanału Youtube

Chcesz wejść z przytupem na Youtube, ale brakuje Ci merytorycznego przygotowania? 

A może prowadzisz już kanał, ale masz bardzo słabe wyniki… Nikt nie chce subskrybować Twojego kanału, a wyświetlenia cały czas stoją w miejscu. 

Czujesz, że twój kanał stoi pusty i nie przynosi on żadnych klientów?

 

Z myślą o Tobie przygotowaliśmy kompleksową usługę prowadzenia kanału Youtube. 

Pomagamy twórcą szybciej się wybić. 

Mamy działające i mocno przetestowane procesy, które zadziałały u naszych klientów w kilkunastu branżach.

Wiemy jak zrobić to dobrze, aby dotrzeć ze swoim przekazem do potencjalnych widzów. 

 

MINIATURKI DO FILMÓW

 

Przygotujemy dla Ciebie ekstremalnie klikalne miniaturki. 

Publikując kilkaset wideo sprawdziliśmy co działa na Youtube.

Nie jest istotne czy miniaturka Ci się podoba, czy nie.

Liczy się współczynnik CTR. 

Jeżeli jest on wysoki to będziesz mieć dużo wyświetleń.

Ale to nie wszystko. Na to czy twój film będzie dalej promowany przykłada się też czas oglądania watchtime. 

Jeżeli stworzysz miniaturkę, która będzie się dobrze klikać, ale nie spełnisz obietnicy zawartej w miniaturze to widz od razu wyjdzie z filmu i obniży parametr watchtime.

Na podstawie nagrania WIDEO wybierzemy kompromis pomiędzy zabójczo skuteczną miniaturką o wysokim CTR, a dostosowaniem przekazu do zawartości filmu. 

Dzięki temu Twoje filmy będą wyróżniać się z tłumu. 

Widz chętniej będzie klikał w Twoje filmy, a Twoje zasięgi zaczną stopniowo rosnąć.

Miniatura ma również bardzo duży wpływ na koszty reklam sponsorowanych Google Ads. 

Dobra miniaturka = tańsze koszty reklamy.POZYCJONOWANIE SEO FILMÓW NA YOUTUBE 

 

Boisz się o zasięgi Twoich filmów? 

A może spotkałeś się z czymś takim, że publikujesz film, a po kilku dniach wyświetlenia stają w miejscu? 

Za to, czy Twój film będzie zyskiwał długoterminową popularność jest odpowiedzialna optymalizacja SEO. Nigdy nie mamy gwarancji, czy algorytm pokocha nasze wideo. Jednak kiedy znamy się na pozycjonowaniu filmów to otrzymujemy gwarancję długoterminowych wyświetleń.

 

Moje filmy mimo, że nagrane wiele lat temu nadal przynoszą mi klientów i są dla mnie jak wirtualna nieruchomość, która pracuje 24/7. 

 

Dzięki wiedzy jak optymalizować filmy w krótkim czasie wbiłem się na TOP 1 wyników wyszukiwania na najbardziej dochodowe frazy, które przynoszą mi klientów każdego miesiąca.

 

Nie wierzysz? Sprawdź sam 🙂 Umiem wybijać filmy tak, aby pracowały dla Ciebie przez wiele lat. Mam na to powtarzalny proces od A do Z. Wiem ile powinien trwać materiał. Co powinno znajdować się w materiale. Jak zoptymalizować tagi, hasztagi, opis, tytuł filmu, rozdziały, ekrany końcowe itd. Czynników rankingowych jest dziesiątki. Ty nie musisz się na tym znać. Zlecając nam prowadzenie kanału Youtube otrzymujesz to wszystko w pakiecie.

 

Reklama płatna Youtube Ads 

 

Jeżeli twój kanał Youtube nie ma jeszcze zbudowanej bazy subskrybentów i potrzebujesz trafić ze swoim materiałem do większej ilości odbiorców warto jest wykorzystać reklamy sponsorowane Youtube Ads. Moja agencja reklamowa ustawi dla Ciebie precyzyjnie targetowane reklamy. Dzięki temu Twój film każdego dnia będzie trafiał do nowych widzów z Twojej grupy docelowej.

 

Reklama jest o tyle super, że otrzymujemy gwarantowany przyrost wyświetleń i nowych subskrybentów. Warto jest wytypować 5-8 kanałów Youtube naszej bezpośredniej konkurencji i ustawić w targetowaniu reklamy, aby nasze filmy wyświetlały się obok. Dzięki temu bardzo szybko zbudujemy bazę nowych odbiorców. Nawet jeżeli mamy zerowe zasięgi, zerową społeczność i nigdzie nie udostępniamy naszych filmów.

 

Reklamy płatne na Youtube możemy kierować:

  1. Do osób, które wpisują konkretne słowa kluczowe
  2. Przeglądają konkretne strony internetowe
  3. Oglądają konkretne kanały Youtube
  4. Po wydarzeniach z życia np. ślub, narodziny dziecka itd.
  5. Do Polaków mieszkających na emigracji 

 

Metod dotarcia mamy pełen wachlarz. 

Nie musisz znać się na technikaliach. Wystarczy, że przekażesz nam dostęp do konta reklamowego Google Ads, a my wszystko ustawimy od A do Z bez Twojej ingerencji. 

Będziemy jedynie potrzebowali Twojej wiedzy merytorycznej i researchu odnośnie konkurencji.
KRĘCENIE WIDEO Z DOJAZDEM DO CIEBIE W CAŁEJ POLSCE LUB W NASZYM STUDIU W WARSZAWIE

 

Jeżeli chcesz nam zlecić również proces produkcji wideo to nasz TEAM przyjedzie do Ciebie bezpośrednio do firmy i nagra materiały wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt.

Nasz operator ma doświadczenie w pracy w największych Polskich telewizjach i przy współpracy z największymi Polskimi Youtuberami w niszy biznesowej. 

 

Przyjedziemy do Ciebie. Przeprowadzimy wywiad prezentujący Twoją firmę w jak najlepszym świetle. Zaprojektujemy scenariusz, aby ułatwić Ci pracę. Wideo będzie nagrywane z 3 kamer. Przywieziemy ze sobą profesjonalne oświetlenie tak, żeby Twoje materiały wyglądały na “bardzo profesjonalnie i drogie”, mimo że nasze usługi są w bardzo przyziemnej cenie.

 

Przed przyjazdem nauczymy się najważniejszych informacji o Twojej firmie i przygotujemy do wglądu zestaw pytań. Dzięki temu praca podczas dnia zdjęciowego będzie prosta i przyjemna. 

Będąc świetnie przygotowanym będziemy ciągnąć Cię za język, aby zdjąć z Ciebie cały stres. Otrzymasz gotowy scenariusz od A do Z. W miłej atmosferze przygotujemy serię ekspercką, która profesjonalnie zaprezentuje Twoją firmę i Wasze produkty bądź usługi.

FILM W NASZYM STUDIU W WARSZAWIE

 

Jeżeli dysponujesz mniejszym budżetem reklamowym i zamiast firmowego kanału Youtube chcesz po prostu 1 odcinek sponsorowany na nasz kanał w znacznie atrakcyjniejszej cenie to możesz umówić się na wizytę w naszym studiu w Warszawie.

 

Koszty pojedynczego materiału sponsorowanego będą znacznie niższe, a cały proces produkcyjny łatwiejszy.

Ta opcja sprawdzi się również jeśli Twoja firma nie jest ciekawa do pokazania. Wtedy dużo lepiej zaprezentować się merytorycznie podczas wywiadu u nas na kanale.

 

KANAŁ BEZ POKAZYWANIA TWARZY

 

Jeżeli wstydzisz się pokazywać przed kamerą i nie czujesz tego tematu to możemy przekazać Ci wiedzę jak prowadzić kanał bez pokazywania twarzy. 

 

W takim przypadku widzowie skupiają się na tym co masz do powiedzenia, a nie na tym jak wyglądasz.

Ta forma świetnie sprawdzi się jeśli chcesz nagrywać podcast lub poradniki, tutoriale gdzie pokazujesz różnego rodzaju instrukcje na ekranie.

Taki kanał również może być bardzo skuteczny i dochodowy.

PROCES ZDOBYWANIA SUBSKRYPCJI

 

Jeżeli chcesz szybko przebić 1000 subskrypcji i zacząć zarabiać na wyświetleniach to mam dobrą wiadomość. Posiadamy w agencji know how jak legalnie i uczciwie zdobyć prawdziwych widzów na początkowym etapie rozwoju.

Użyjemy do tego kilku schematów, które sprawdzają się praktycznie w każdej niszy.

Dzięki temu po kilku tyg. od startu twój kanał zacznie zarabiać na reklamach Google Adsense umieszczanych przez Youtube na Twoich filmach.

 

OPTYMALIZACJA KANAŁU POD ZARABIANIE

 

Naszym priorytetem przy pracy z klientami jest optymalizowanie kanału pod zysk. Zasięgi i subskrypcje są super, ale przede wszystkim skupiamy się, aby nasi klienci zarabiali dobre pieniądze na swojej obecności na Youtube.

 

Już na początkowym etapie przeprowadzimy audyt i wyznaczymy dostępne metody zarabiania na kanale. Mamy tu wiele możliwości od lokowania produktów i usług, po zarabianie z adsense i afiliacje kończąc. Dajemy też wytyczne jak pozyskiwać partnerów kanału, dzięki czemu możemy zarabiać już od pierwszego odcinka.

CENNIK PROWADZENIA KANAŁU YOUTUBE

 

Prowadzenie kanału tylko pod kątem optymalizowania filmów i reklam. 

Bez kręcenia wideo i montowania filmów.

Koszt współpracy: 3 500 PLN netto.

W ramach współpracy 2 000 PLN to wynagrodzenie agencji.

Reszta jest przeznaczona na budżet reklamowy wydawany na reklamy sponsorowane. Dzięki temu od pierwszego dnia docieramy ze swoim przekazem do grupy docelowej przy użyciu targetowanych reklam.

 

ODCINEK SPONSOROWANY:

Przyjeżdzasz do nas do studia w Warszawie lub zlecasz nam recenzje Twojego oprogramowania na kanale Tomasz Guzik.

Koszt odcinka sponsorowanego to: 2000 PLN netto.

Dodatkowo możesz poprosić o promowanie odcinka wykładając dodatkowy budżet reklamowy. Dzięki temu film obejrzy większa pula widzów.

 

Oprócz odcinka w długim formacie otrzymujesz 8 zmontowanych Tiktoków i Instagram Reels do promowania Twojej marki w wielu miejscach. 

Łącznie taka paczka zapewni Ci minimum kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Chyba, że algorytmy się na Ciebie obrażą 🙂 

 

PEŁEN PAKIET PROWADZENIA KANAŁU YOUTUBE:

 

Raz w miesiącu przyjeżdzamy na pełen dzień zdjęciowy do Twojej firmy. Tego dnia kręcimy 4 odcinki w długim formacie na kanał Youtube. Dodatkowo zajmujemy się całym procesem wypuszczania odcinków na kanał. Filmy są optymalizowane pod SEO, ustawiania jest reklama płatna Youtube Ads. 

Ty jako klient otrzymujesz również paczkę tiktoków i rolek na instagramie, które również są publikowane przez naszą agencję. Ty nie musisz zajmować się niczym. Otrzymujesz gotowca. Wystarczy, że zagospodarujesz dla nas kilka godzin w miesiącu, a całą robotą zajmiemy się MY.

 

KOSZT WSPÓŁPRACY: Abonament 5 500 PLN netto miesięcznie / umowa na 6 miesięcy