Pieniądze szczęścia nie dają

8 czerwca 2022
Nie miałem pieniędzy i byłem szczęśliwy…
Nie miałem pieniędzy i byłem nieszczęśliwy …
Miałem pieniądze i byłem nieszczęśliwy …
Mam pieniądze i jestem szczęśliwy…
Przechodziłem przez wszystkie te stany i przysięgam Ci, że pieniądze nie mają ŻADNEGO powtarzam ŻADNEGO znaczenia na to jak się czujesz i czy odczuwasz szczęście.
Szczęście to coś o co trzeba dbać, pielęgnować, uczyć się bycia szczęśliwym.
Czekoladowy pączek za 1 PLN dawał mi w pierwszej klasie podstawówki więcej szczęścia niż dzisiejsze przelewy, ale mimo to nauczyłem się cieszyć życiem na 100%.
Wstaję rano i myślę : Ale zajebisty dzień. Zaraz zjem pyszne śniadanie ze świeżymi bułeczkami. Potem pójdę na spacer do lasu. Później będę rozmawiał z Zajebistymi ludźmi na kamerkach. Pójdę się spocić na trening. To będzie doobry dzień!
Nie dopuszczam do swojej głowy żadnych negatywnych myśli. Myślę tylko o swoich wielkich celach do realizacji. Ignoruje hejterów, ignoruje głupotę, ignoruje problemy które mnie nie dotyczą.
Odczuwanie szczęścia to coś czego się trzeba nauczyć tak samo jak wiązania butów. Wysiłek fizyczny, odpowiednia suplementacja i zdrowa dieta, regeneracja, koszty konsultacji ze specjalistami. To tu jest cała MAGIA!
Jeżeli dzisiaj jesteś na początku drogi to uwierz mi, że budowanie kariery zawodowej robimy z ambicji, z poczucia spełnienia, z poczucia progresu, z pasji do stawania się lepszymi …
Ale nie po to żebyśmy byli szczęśliwi !

Tomasz Guzik

Co jeszcze warto przeczytać?

Jak promować rolki na instagramie?

Rolki na Instagramie zyskują niesamowitą popularność. Właściciele biznesów już wiedzą, że warto publikować Instagram Reels w...

Jak Zarabiać Na Swojej Pasji

Pasja to coś co pozwala nam wytrwać w biznesie nawet wtedy kiedy jest trudny okres. Nawet wtedy kiedy nie mamy wyników. ...

ODBIERZ BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak pozyskać 30 nowych płacących klientów w 7 dni

Co jeśli powiem Ci, że w przeciągu następnych 20 min dowiesz się jak znacząco podnieść sprzedaż w Twoim biznesie stosując techniki, które zna tylko 2% przedsiębiorców

Otrzymasz poukładaną wiedzę od A do Z w zaledwie 20 min. Nigdy wcześniej nie udostępniałem tego za darmo

Twoim problemem od dziś będzie ” jak obsłużyć aż tylu nowych klientów” i „co mam robić z tak dużym nadmiarem pieniędzy

Gotowy szablon do wdrożenia. Przetestowany w kilkunastu niszach. Jeśli Ci się nie spodoba zapłacę Ci za stracone 20 min życia. Mówię serio!!!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE

Ucz się od praktyka i zyskaj certyfikat 📋