Mailerlite po polsku – Jak zmienić język

Mailerlite po polsku – Jak zmienić język

24 września 2021

Bardzo często dostaje pytania jak włączyć mailerlite po polsku. W tym artykule wytłumaczę Ci jak zmienić język w popularnym narzędziu do e-mail marketingu mailerlite.

 

 

Co to jest Mailerlite? 

Jedno z najlepszych narzędzi w stosunku ceny do jakości jeżeli chodzi o email marketing. Mailerlite pozwala wdrożyć różnego rodzaju automatyzację mailowe, oraz pozwala na integracje swojego sklepu internetowego. Mamy tutaj kilka dostępnych opcji w tym integracje z Zapier, integracje z Woocommerce przy użyciu wtyczki Woocommerce Mailerlite, oraz Shopify.

 

Mailerlite pozwala również gromadzić bazy mailingowe i wysyłać newsletter.

 

Mailerlite – najpopularniejszy system mailingowy w Polsce? 

 

Nie mam oficjalnych danych na temat tego ile użytkowników w Polsce używa Mailerlite i inne systemy mailingowe, ale wśród przedsiębiorców, którymi się otaczam to narzędzie całkowicie dominuje. Jest to najlepsze narzędzie do e-mail marketingu w stosunku ceny do jakości. Jedyną sensowną, ale dużo droższą alternatywą jest Activecampaign.

 

Ze względu na ogromną popularność systemu mailerlite bardzo często pytacie mnie: Tomek nie znam języka Angielskiego jak ustawić język Polski, bo widziałem/am na Twoich poradnikach, że masz mailerlite po polsku.

 

Mailerlite – jak zmienić język na polski

 

Niestety od dłuższego czasu Mailerlite zrezygnował z polskiej wersji językowej. Dlatego można znaleźć moje stare szkolenia i poradniki z mailerlite w języku polskim, bo kiedyś był on normalnie dostępny również w darmowej wersji.

 

Aktualnie mamy dostępnych 5 wersji językowych w tym angielski i hiszpański. Wiem, że jest to ogromny problem dla wielu użytkowników ponieważ nie każdy użytkownik mówi biegle w języku angielskim. Według mnie nie jest to jakaś ogromna bariera ponieważ narzędzie mailerlite jest bardzo intuicyjne, ale mimo wszystko na szkoleniach stacjonarnych i online zgłaszacie mi że nie czujecie się pewnie obsługując mailerlite po angielsku.

 

Mailerlite – jak używać mailerlite krok po kroku

 

Dla osób, które nie radzą sobie z innymi wersjami językowymi przygotowałem kompletny poradnik w których tłumaczę każdą opcję w narzędziu wraz z wygodnymi strzałkami i wideo poradnikiem w którym pokazuję jak poruszać się po mailerlite.

 

Kliknij w poniższy link, aby zobaczyć poradnik

Mailerlite Poradnik Krok po kroku >>>

Tomasz Guzik

Co jeszcze warto przeczytać?

Jak zrobić live na instagramie?

Jak zrobić live na instagramie?

Z roku na rok trendy związane z publikowanymi treściami ulegają zmianie. Nieprzerwanie od ostatnich 2-3 latach prym wiodą...

Ile zarabia się na instagramie?

Ile zarabia się na instagramie?

Ile zarabia się jako influencer? Ile zarabiają najwięksi influencerzy w branży? To najczęściej pojawiające się pytania osób...

ODBIERZ BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak pozyskać 30 nowych płacących klientów w 7 dni

Co jeśli powiem Ci, że w przeciągu następnych 20 min dowiesz się jak znacząco podnieść sprzedaż w Twoim biznesie stosując techniki, które zna tylko 2% przedsiębiorców

Otrzymasz poukładaną wiedzę od A do Z w zaledwie 20 min. Nigdy wcześniej nie udostępniałem tego za darmo

Twoim problemem od dziś będzie ” jak obsłużyć aż tylu nowych klientów” i „co mam robić z tak dużym nadmiarem pieniędzy

Gotowy szablon do wdrożenia. Przetestowany w kilkunastu niszach. Jeśli Ci się nie spodoba zapłacę Ci za stracone 20 min życia. Mówię serio!!!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE

Ucz się od praktyka i zyskaj certyfikat 📋