Jak dodać licznik odliczający czas na stronie. Zegarek na stronach one time offer i zapisów na webinar.

Jak dodać licznik odliczający czas na stronie. Zegarek na stronach one time offer i zapisów na webinar.

5 listopada 2021

Widziałeś kiedyś wchodząc na czyjąś ofertę licznik odliczający czas? Gromadzisz zapisy na webinar, który odbędzie się o określonej dacie? Chcesz aby po wejściu na stronę zegar wystartował i odliczał tylko 15 min lub oferta przepadnie? To tzw. jednorazowa oferta One Time Offer, a ten artykuł jest dla Ciebie.

 

Jak dodać licznik odmierzający czas na stronę www

Aby umieścić na stronie zegar musisz wybrać narzędzie, którego użyjesz. Ja używam 2 popularnych narzędzi w zależności od tego na jakim systemie stoi strona www.

Zegarek na stronę internetową BeTimes – Wersja płatna

BeTimes to Polskie narzędzie, które w prosty sposób pozwala Ci wyklikać dowolny wygląd zegara, a następnie generuje kod html do wklejenia na stronę lub do maila. Jest to zdecydowanie najprostsze rozwiązanie komercyjne. Narzędzie jest stosunkowo tanie i pozwala na przekierowanie użytkownika kiedy zegar skończy odliczanie.

BeTimes jest szczególnie dobrym narzędziem jeżeli nasza strona jest na innym systemie niż WordPress, a i tam spełni świetnie swoją rolę.

Zegarek na stronę WordPress Hurrytimer- Wersja bezpłatna

Alternatywą dla BeTimes jest darmowa wtyczka do WordPressa o nazwie HurryTimer. Wtyczka oferuje bardzo dużo w wersji FREE. Również pozwala dowolnie edytować wygląd, wielkość zegara, kolory i warunki jakie ma spełnić. Czy ma to być odliczanie do konkretnej daty, czy odliczanie jednorazowe, czy po upływie czasu zegar powinien się zresetować i odliczać jeszcze raz, a może ma przekierować użytkowników na inny adres URL gdy czas minie. Narzędzie może kontrolować użytkowników za pomocą ciasteczek cookies lub po adresach IP.

 

Jeżeli używasz wordpressa zachęcam Cię do sprawdzenia tego narzędzia.

Tomasz Guzik

Co jeszcze warto przeczytać?

Jak zrobić live na instagramie?

Jak zrobić live na instagramie?

Z roku na rok trendy związane z publikowanymi treściami ulegają zmianie. Nieprzerwanie od ostatnich 2-3 latach prym wiodą...

Ile zarabia się na instagramie?

Ile zarabia się na instagramie?

Ile zarabia się jako influencer? Ile zarabiają najwięksi influencerzy w branży? To najczęściej pojawiające się pytania osób...

ODBIERZ BEZPŁATNE SZKOLENIE

Jak pozyskać 30 nowych płacących klientów w 7 dni

Co jeśli powiem Ci, że w przeciągu następnych 20 min dowiesz się jak znacząco podnieść sprzedaż w Twoim biznesie stosując techniki, które zna tylko 2% przedsiębiorców

Otrzymasz poukładaną wiedzę od A do Z w zaledwie 20 min. Nigdy wcześniej nie udostępniałem tego za darmo

Twoim problemem od dziś będzie ” jak obsłużyć aż tylu nowych klientów” i „co mam robić z tak dużym nadmiarem pieniędzy

Gotowy szablon do wdrożenia. Przetestowany w kilkunastu niszach. Jeśli Ci się nie spodoba zapłacę Ci za stracone 20 min życia. Mówię serio!!!

ZAPISZ SIĘ NA DARMOWE SZKOLENIE

Ucz się od praktyka i zyskaj certyfikat 📋