Potrzebujesz praktycznego szkolenia z zakresu marketingu internetowego i sprzedaży w Internecie? Doskonale się składa. Prowadzę szkolenia i konsultacje dla firm zarówno stacjonarne jak i w wygodnej formie kursów online. Jestem ogromnym zwolennikiem szkoleń i sam chętnie biorę udział w wielu różnych szkoleniach, ponieważ nie znam szybszej możliwości do wskoczenia na wyższy poziom ze swoją wiedzą jak uczenie się od ekspertów z doświadczeniem.

Jako szkoleniowiec głównie skupiam się na praktyce i pokazywania rozwiązań dopasowanych do skali Twojej firmy i kompetencji pracowników. Pokazuję schematy działań, które przyniosą świetne efekty natychmiast po wdrożeniu mojej wiedzy jeszcze podczas trwania szkolenia.

Jeśli potrzebujesz mega intensywnych zajęć zorganizowanych w siedzibie Twojej firmy na terenie całego kraju to zamów szkolenie 1 lub 2 dniowe na których rozłożę każdy aspekt na czynniki pierwsze. Wybiorę najważniejsze narzędzia, bez których nie możesz się obejść podczas prowadzenia działań reklamowych w Internecie. Razem z personelem zbudujemy gotowy lejek sprzedażowy, który zapewni stały dopływ klientów i zwiększy przychody Twojego biznesu.

Szkolenia są dostosowane do branży. Nie prowadzę dwóch identycznych szkoleń, tylko skupiam się na potrzebach słuchaczy. Zależy mi na tym, aby każdy uczestnik otrzymał praktyczne umiejętności, które pozytywnie wpłyną na wyniki finansowe firmy dla której pracuje. W zależności od skali działań i potrzeb grupy szkolenie trwa od 8 do 20h. Jeśli chcesz otrzymać bezpłatną próbkę mojej wiedzy zapraszam do oglądania moich materiałów na Youtube, do czytania artykułów na blogu i słuchania podcastów. Zwiększ kompetencje swojego zespołu i zamów szkolenie stacjonarne z Tomaszem Guzikiem.