Chcesz sprzedawać swoją wiedzę Online, ale nie masz wiedzy technicznej jak postawić platformę do kursów, ebooków, szkoleń? Z przyjemnością przygotuje dla Ciebie platformę do kursów online postawioną na Twojej własnej domenie. Jeśli przeglądałeś oferty różnych rozwiązań z zakresu prowadzenia kursów online już pewnie wiesz, że większość z nich wiąże się ze stałymi kosztami w postaci drogich abonamentów i wielu płatnych dodatków.

Nie potrzebujesz drogich rozwiązań, aby ruszyć ze swoimi produktami cyfrowymi. Możesz postawić całą platformę szkoleniową na swoim własnym hostingu i nie ponosić stałych opłat związanych z obsługą systemu. Podczas stawiania dla Ciebie platformy dam wskazówki i wdrożenia z jakich narzędzi korzystać, aby bezpłatnie prowadzić działania email marketingowe dla klientów i kursantów, pokażę jak zamieszczać lekcje, aby nie płaci dodatkowo za hostingwideo, oraz przygotuje dla Ciebie opakowania do Twoich kursów.

Ładnie przygotowane opakowanie wizualne Twojego produktu online znacznie wpłynie na końcową sprzedaż. Jeśli będziesz tego potrzebować to pomogę Ci z opisami Twoich kursów, tak aby klient czuł ogromną potrzebę uczenia się z Tobą, a dodatkowo pomogę przy konstrukcji lejka sprzedażowego, aby Twoja platforma nie tylko ładnie wyglądała, ale też przynosiła stały napływ nowych kursantów.

Bądź ekspertem w jednej dziedzinie. Nie musisz mieć wiedzy technicznej odnośnie budowania platformy, czy też ekspertem od marketingu, który już na starcie ma cel sprzedać 100 kursów po kilkaset pln. Zacznij od małych rzeczy i dobrze przemyślanych, poukładanych produktów, a wszystkimi kwestiami technicznymi i pełnym wsparciem zajmę się ja. Sam jestem twórcą contentu, szkoleniowcem i wiem, ile czasu i wiedzy wymaga postawienie swojej pierwszej platformy z kursami.

Oprócz postawienia platformy opracuje dla Ciebie strategię na promocje w social media i podepnę systemy płatności tak, aby klient mógł w pełni wygodnie zapłacić za Twoje produkty i logować się do panelu kursanta za pomocą Facebooka.

Jeśli chcesz wszystkie aspekty techniczne mieć z głowy i zależy Ci na czasie i braku kosztów abonamentowych z przyjemnością podejmę się pomocy w otworzeniu Twojego miejsca w internecie. Nie czekaj ! Zostań szkoleniowcem i zarabiaj pasywnie na swojej wiedzy nawet wtedy kiedy śpisz.