Zbudujmy wspólnie Twój lejek sprzedażowy, który podniesie zyski w Twoim przedsiębiorstwie. Jestem ogromnym fanem Marketing Automation i budowaniu lejków, które polegają na wygenerowaniu odpowiedniego ruchu i przedstawianiu klientowi różnych elementów układanki w odpowiednich momentach kampanii reklamowej, aż klient pod wpływem odpowiednich wyzwalaczy ( triggerów) kupi nasz produkt.

Pewnie już wiesz, jako świadomy przedsiębiorca, że zimny ruch kupuje od 0,1% do max 3%. Pozostałe 97% bezpowrotnie przepada jeśli nie zaplanujemy odpowiednich działań remarketingowych. W momencie kiedy zbudujemy odpowiednie oferty w odpowiednim czasie, przygotujemy MEGA okazje na stronach One Time Offer będziemy w stanie w bardzo szybkim tempie obniżyć koszty reklamowe lub je całkowicie zniwelować niż zacznie się tak na prawdę właściwa kampania.

Dobrze zbudowany lejek będzie dla nas zarabiał 24/7 nawet wtedy kiedy śpisz. To firma jest Twoim sługą, a nie na odwrót. Zadbaj o odpowiednią strategię, zaplanuj która oferta i kiedy powinna ukazać się klientowi. Ogranicz ofertę czasowo, zaplanuj odpowiednie Rabaty dla odpowiednich odbiorców w odpowiednim terminie. Pomogę Ci opracować Landing Page, który nie będzie piękny, ale będzie spełniał swoją najważniejszą rolę, czyli będzie zabójczo skuteczny i będzie przynosił ogromną ilość leadów do Twojego biznesu.

Wykonam dla Ciebie rozmaite testy A/B na wielu płaszczyznach, aby sprawdzić który Landing Page najlepiej konwertuje, który przynosi najwięcej klientów jednocześnie osiągając cel najmniejszym kosztem. Dzięki temu mając odpowiednią wiedzę popartą badaniami będziesz mógł w sposób bezpieczny i powtarzalny skalować swój biznes dokładając odpowiednie kwoty w reklamę i osiągając zaplanowane zwroty z inwestycji.

Jeśli szukasz prawdziwego pasjonata budowania lejków sprzedażowych, który od A do Z ułoży dla Ciebie cały system, a ty zajmiesz się tylko i wyłącznie liczeniem wyników sprzedażowych to dobrze trafiłeś. Nie trać czasu na zdobywanie wiedzy technicznej tylko od razu zacznij generować wyższe obroty dzięki pełnej automatyzacji, którą dla Ciebie wdrożę. Schematy i narzędzia na których będziemy pracować są w 100% powtarzalne, dzięki temu będziesz w stanie osiągać wysokie rezultaty nawet jeśli w późniejszym okresie już nie będzie potrzeby, abym wszystkiego doglądał.

W zależności od zaawansowania projektu i potrzeb docelowo wdrożymy spójny system sprzedażowy i zintegrujemy działania z zakresu email marketingu, sms marketingu, oraz wykorzystamy czatboty messengera. Mając wszystko precyzyjnie zintegrowane i przetestowane będziemy w stanie generować wyniki o których Twoja konkurencja nawet nie śniła.

No to co, stwórzmy razem coś wielkiego !